Chcete pracovat pro BrewDog?

Skotský pivovar BrewDog sice existuje jenom pár let, ale rychle si vydobyl renomé legendy – a zároveň i zlobivého dítěte. Pokud je vám image punkového pivovaru sympatická, máte šanci pro BrewDog pracovat – k dispozici je 40 nových pracovních míst!

brew-dog

„Ze skromných začátků před pěti lety jsme se změnili v dynamickou firmu, která vyváží své pivo do 27 zemí a provozuje 8 vlastních barů. Navíc jsme teď do pivovaru investovali 8 milionů liber (přes 250 milionů Kč), díky čemuž navýšíme naši produkční kapacitu,“ píší majitelé pivovaru na svých stránkách. „S ohledem na náš rychlý růst potřebujeme čtyřicet nových zaměstnanců, kteří nám pomohou provést revoluci na pivním trhu,“ oznamují ještě.

Spektrum nových tváří, které BrewDog hledá, je poměrně pestré. Od sládka či podsládka přes odborníky na marketing, logistiku či lidské zdroje až po personál do nových barů v Birminghamu, Bristolu a Leedsu. Pokud máte zájem o více informací, najdete je na stránkách BrewDogu – angličtina je v tomto případě samozřejmě podmínkou. Pak už se jen stačí přihlásit, poslat životopis a průvodní dopis a doufat, že se zalíbíte. I když, v BrewDogu nabízejí i jakousi cenu útěchy: „Každému, kdo nám pošle super průvodní dopis, automaticky zašleme pár piv zdarma,“ slibují. To už stojí za námahu, ne?

Podobné články

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>