Nový Zubr má příchuť yuzu a limety

Pivovar Zubr uvádí na trh pivní novinku – ochucené pivo  s příchutí yuzu&limety. Jde o absolutní novinku v sortimentu značky, charakteristickou nízkým obsahem alkoholu 2 procenta a především exotickou chutí. Vybrali si ji sami konzumenti při testování a dolaďování charakteru ochuceného Zubra.

zubr-yuzu-limeta

„Nechtěli jsme jít cestou pivní limonády. Dlouho jsme hledali příchuť, která by podtrhla vlastní chuť piva, a to se povedlo,“ komentuje vývoj produktu Nataša Rousková, sládková pivovaru Zubr.

yuzu_limeta Yuzu je japonský citrusový plod  s mimořádně osvěžující chutí  a lahodným aroma. Jeho konzumace přináší delikátní chuťový  zážitek, ideálně souznící s tělem piva.  Technologie výroby této novinky se zásadně neliší od klasicky vyráběného piva, do kterého se po ukončení zrání přidává ovocná složka. Načepované pivo chrání bílá hustá pěna.

Zubr yuzu&Limeta bude konzumentům k dispozici ve všech typech balení – sudech, skleněných NRW lahvích, PET lahvích s objemem 1,5 l a  plechovkách.

V rámci projektu „Léto s chutí Yuzu“ připravuje Zubr sérii ochutnávek nového produktu nejen v místech prodeje, ale také na koupalištích, festivalech a výletních místech.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>